ВЫСТАВКИ > 2011

Групповая выставка
«Художники рисуют» А4, шариковая ручка
графика28 декабря 2011 - 28 января 2012
Презентация - 28 декабря 2011, среда, 19.00

Уявіть якби Марсель Пруст чи Лев Толстой мали Твіттер і були обмежені 140 символами. Що може створити митець, якщо він працює в умовах обмеження - чи то 140 символів для письменника-романіста чи кулькова ручка та папірець А4 для художника. Чи такі малі форми можуть стати окремим твором чи є ескізом для майбутнього шедевру? Певно, будь-яка відповідь може бути правильною. Однак, кожного разу технічне обмеження є викликом для творчості.

Цього року, як і протягом вже 6 років, ми пропонуємо сучасній арт-індустрії вкотре звернутись до демократичного матеріалу – звичайної кулькової ручки та звичайного офісного папірця А4, аби переосмислити концепцію професійного художника та художньої творчості в контексті загальної комерціалізації та новітніх медіа-технологій. Художники, зазвичай, не надають особливої шани кульковій ручці, адже окрім її «присмаку повсякденності», вона не йде на компроміси – її неможливо розтушувати, розмити, зробити темнішою чи світлішою, як фарби на палітрі. Однак, незважаючи на формальні обмеження та простоту, та сама ручка істотно розширює горизонти художніх інновацій.

"A4" надає можливість всім бажаючим взяти участь у проекті й відчути себе художником. Одна з частин проекту на основі відкритого конкурсу. Інша частина - роботи відомих сучасних українських художників, серед яких Олексій Аполлонов, Вінні Рєунов, Нікіта Кадан, Віта Буйвід, Влада Ралко, Олександр Друганов, Олександр Ройтбурд, Олександр Бабак, Ілля Ісупов, Віктор Покиданець, Станіслав Волязловський, Анатолій Криволап та багато інших. Протягом 2006 - 2011 років Карась Галерея зібрала понад 1000 малюнків, створених більш ніж сотнею учасників, 50 з яких є найвідомішими сучасними художниками України.

далее >>
далее >>
далее >>